- Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra en geç 2-3 iş günü (Pazartesi-Cuma) günleri içerisinde kargoya teslim edilir.

- Teslimat adresinin Anlaşmalı Kargo'ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

- Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

- Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

- Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

- Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından ürünün gönderildiği kargo firması garantisi ile size teslim edilecektir. Siparişinizi teslim alırken kargo firmasının hasarsız getirdiğini kontrol etme yükümlülüğü müşteriye aittir. Aksi Halde Hasarlı Kargo Paketi tarafınızca teslim alınır veya bir tanıdığınıza teslim ettirilir ise kargo şirketleri hasarlı ürünü teslim ettikten sonra hasar işlemini kabul etmemeleri sebebi ile ürünün iadesi yada değişimi yapılmamaktadır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için ürün teslim alınırken iyice kontrol edilmeli eğer kargo paketinde bir hasar mevcut ise ürünü getiren kargo görevlisine tutanak tutturup müşteri evrak talep etmeli ve ürünü teslim almamalıdır. Ancak Hasarlı paket evrağı alınır ise ürün değişimi yada iadesi mümkündür.

- Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.

- Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. ( Ürün Siparişi vermeden önce Stok sorgulayabilirsiniz )

- rosealis.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.